Jesteśmy firmą od lat zajmującą się transportem na terenie Europy. Posiadamy auta dostosowane do transportu wszelkiego rodzaju rzeczy i ładunków oraz przeprowadzek.

Nasze doświadczenie i elastyczne podejście do klienta i stojących przed nami wyzwań pozwala nam na realizację przewozów w sposób efektywny kosztowo, bezpieczny i szybki. Zjednoczona Europa to największy wspólny rynek na świecie, podstawą sukcesu Twojego biznesu jest doświadczony i elastyczny przewoźnik, który dostarczy Twoje towary o czasie, bezpiecznie i w dobrej cenie.

Elastyczność i indywidualne podejście do każdego zarówno małego jak i dużego kontrahenta to to co Nas wyróżnia. Zawsze wystawiamy międzynarodowy list przewozowy – CMR, posiadamy ubezpieczenie przewoźnika OCP, zapewniamy stały kontakt z obsługą 24 godziny na dobę. Przewozy realizujemy w formule Door to Door.

Przeprowadzki

Poczuj się pewnie, wiedząc, że wybierasz firmę z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem i reputacją uczciwej firmy przeprowadzkowej. Oferujemy szeroką gamę opcji przeprowadzek i gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia najlepszej usługi odpowiadającej Twoim potrzebom i budżetowi. Możesz nam zaufać, że zajmiemy się Twoimi rzeczami z najwyższą starannością i efektywnością. Wszystko będzie transportowane ostrożnie i dotrze na czas i w dobrym stanie.

Przewóz rzeczy, palet, przesyłki

Szalwinski-Transport od wielu lat świadczy usługi na terenie Europy. Regularnie jeździmy do Holandii, Belgii, Niemiec oraz Danii. Do pozostałych karajów oferujemy transport dedykowany.

Przewozimy wszelkiego rodzaju ładunki: Meble: sofy, kanapy, łóżka, szafy, kuchnie, oraz inne gabarytowe
elementy wyposażenia mieszkań, RTV, AGD, materiały budowlane, okna PCV, skutery, rowery, motocykle, paczki
(te mniejsze i te większe), towary na paletach oraz wszystkie inne rzeczy, które Państwo potrzebują. Transport door to door czyli z adresu pod adres.